Reine claude pruimen, Hollandse koolrabi en Coco de Paimpol

Deze week hebben we mooi seizoensfruit uit Frankrijk. De klassieke reine claude pruim en fantastische mirabellen. Van dichterbij hebben we de paarse koolrabi, natuurlijk van Hollandse bodem. En in Bretagne zijn ze weer gestart met het seizoen van de Coco de Paimpol. Een verse witte boon met een hele mooie smaak.

Rungis heeft veel ervaring qua groente en staat voor kwaliteit. Hun communicatie is ook heel goed. Bijna dagelijks krijgen we een appje of mailtje over de nieuwe seizoensproducten.

Er is geen betere: echt. Ik heb met verschillende leveranciers gewerkt, maar sinds ik Rungis heb ontdekt… Ze hebben een groot assortiment met bijzondere producten en bieden een heel goede service. Ik ben meer dan tevreden.