Twee bijzondere citrus producten en nieuwe oogst lamsoren

Iedere week inspireert Gert Jan Zonneveld Piek jou met zijn favoriete producten. Deze week hebben we twee bijzondere citrus producten binnen die al lang op ons wensenlijstje stonden. Ook zijn we weer begonnen met de nieuwe oogst lamsoren, biologische rode kropsla van onze eigen telers uit de Provence en het Peruaanse knollen assortiment is weer compleet.

De mensen die bij Rungis werken, zijn heel toegankelijk; we kunnen goed met hen overleggen en ze zijn altijd goed bereikbaar. Het assortiment is ook heel breed.

Rungis heeft alles. Echt alles. En wat er niet is, halen ze voor je in huis. Ze denken met je mee. Als ik tijdens een concert van Lady Gaga freaky gerechten wil maken, komen ze met groenten die een beetje freaky zijn.