Op bezoek in de Cerisa kersenboomgaard

Iedere week inspireert Gert Jan Zonneveld Piek jou met zijn favoriete producten. Gert Jan neemt je mee door de Cerisa kersenboomgaard. Cerisa kersen zijn zeer breed inzetbaar en onweerstaanbaar in zowel zoete als hartige gerechten. Nu is ook het moment om Cerisa’s in te maken. Geen chef mag dit seizoen missen. De kwaliteit, royale grootte en geconcentreerde smaak zijn ongeëvenaard. Bestel de Cerisa kersen zolang het seizoen nog loopt.

De mensen die bij Rungis werken, zijn heel toegankelijk; we kunnen goed met hen overleggen en ze zijn altijd goed bereikbaar. Het assortiment is ook heel breed.

Ik kies in eerste instantie voor Rungis vanwege het brede aanbod. Daar komt bij dat ik een Japan-fanaat ben en Rungis heel veel uit dat land importeert.