Rungis op Gastvrij Rotterdam 2023

Dit was Rungis op Gastvrij Rotterdam 2023! Van maandag 18 t/m woensdag 20 september vond je bij onze stand volop informatie en inspiratie over onze verrassende seizoensproducten.

Van zoete Spaanse mango’s, smaakvolle groente crèmes, gevriesdroogd groente en fruit tot een onwijs breed scala aan nieuwe azijnen en oliën. Fantastisch om zoveel mensen te hebben gezien en gesproken. Bekijk hier onze aftermovie. Tot volgend jaar!

Rungis is een fijne leverancier die altijd op zoek is naar nieuwe producten waar wij als koks lekker mee kunnen experimenteren. Daar communiceren ze ook goed over. Voor mij is dat een meerwaarde.

Rungis is de perfecte partner om je te ontlasten en bepaalde werkzaamheden uit handen te nemen. Toen ze op Hoorn gingen rijden, was de keuze gauw gemaakt.