Zelf zeewier snijden in de Oosterschelde

Samen met 20 chefs hebben we de Oosterschelde ontdekt. Onder leiding van zeewiersnijder Jan Kruijsse heeft ieder zijn eigen wieren geoogst. De Oesterij in Yerseke heeft ons kennis laten maken met de delicatessen die Zeeland te bieden heeft. Kortom, we hebben er samen een culinair feestje van gemaakt.

 

 

Rungis heeft alles. Echt alles. En wat er niet is, halen ze voor je in huis. Ze denken met je mee. Als ik tijdens een concert van Lady Gaga freaky gerechten wil maken, komen ze met groenten die een beetje freaky zijn.

Hun medewerkers weten ondertussen wat mijn type keuken is. Ze weten hoe kritisch ik ben op structuur en smaak. Onze kracht is samenwerking: ik geef aan wat ik mooi en niet mooi vind.