Gert Jans keuze met kleurrijke romanesco’s, mini vijgen en de Hollandse lente in aantocht!

Iedere week inspireert Gert Jan Zonneveld Piek jou met zijn favoriete producten. Met deze week weer een mooie selectie!

Deze week komen de prachtig gevormde romanesco bloemkolen aan bod. Een aantal jaar geleden was dit dé innovatie onder de bloemkolen en hij is er nu naast in het groen, ook in het geel en wit.

Daarnaast is het seizoen voor druiven en mini vijgen in volle gang. De Chileense moscatel druiven worden gekenmerkt door hun unieke muskaat smaak en mooie rode kleur. De Zuid-Afrikaanse mini vijgen vallen op door hun grootte en hebben een prachtige rode binnenkant.

De Hollandse lente in aantocht! De gele courgette, groene mini courgette, komkommerbloem en de wasabibloem groeien allemaal op Nederlandse bodem en zijn op het moment al mooi rijp. Ook is er aandacht voor de Chinese morilles en is het seizoen voor de Franse gariguette aardbei en provence tomaat aangebroken.

 

Rungis denkt met ons mee, weten wat kwaliteit is en kennen ontzettend goed de Nederlandse markt.

Er is geen betere: echt. Ik heb met verschillende leveranciers gewerkt, maar sinds ik Rungis heb ontdekt… Ze hebben een groot assortiment met bijzondere producten en bieden een heel goede service. Ik ben meer dan tevreden.