Gert Jan's keuze met Brabantse Wal asperges!

Iedere week inspireert Gert Jan Zonneveld Piek jou met zijn favoriete producten. Met deze week de eerste asperges van de Brabantse Wal!

De Brabantse Wal asperge is een van de twee Nederlandse groenten met een BOB (beschermde oorsprong benaming). Wat deze asperges uniek maakt is de zilte zeelucht die terug te proeven is, de zandgronden bij Bergen op Zoom waar ze groeien en de uiterst strakke sortering waardoor wij ieder weer met smart op ze wachten.

Naast de Hollandse asperges, hebben we zowel smaakvolle en dikke paarse als groene asperges uit Frankrijk.

Daarnaast hebben we van onze Nederlandse telers nog twee fantastische producten: Hollandse rabarber uit Limburg én Hollandse mini bospeen uit het Westland.

 

Hun medewerkers weten ondertussen wat mijn type keuken is. Ze weten hoe kritisch ik ben op structuur en smaak. Onze kracht is samenwerking: ik geef aan wat ik mooi en niet mooi vind.

Het is alsof je op een heel grote groentemarkt loopt waar je werkelijk alles kunt vinden. Dat is de kracht van Rungis!